اخبار بازارها و شرکت ها

 1. اخبار پولی مالی- معاملات بازار بورس تهران به دلیلی اختلالات در هسته معاملاتی از ۲۷ مرداد ماه در دو بازه زمانی مختلف انجام می‌شود.
 2. اخبار پولی مالی-اغلب شاخص‌های سهام آسیا اقیانوسیه امروز به دنبال رشد شاخص‌های سهام وال‌استریت با جهش سهام تکنولوژی، رشد کردند.
 3. اخبار پولی مالی- وزارت اقتصاد، از فروشندگان سهام عدالت خواست چنانچه با تأخیر غیرمعمول در واریز مبلغ حاصل از فروش سهام عدالتشان مواجه شده‌اند، مشکل خود را با راه‌های ارتباطی این وزارتخانه مطرح کنند.
 4. اخبار پولی مالی- با عنایت به شیوع بیماری کرونا و در راستای اجرای نامه شماره ۱۰۴/۳۱ مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ ستاد ملی مبارزه با کرونا و مصوبه مدیریت محترم نظارت بر ناشران بورس و اوراق بهادار، در راستای رعایت بهداشت و حفظ سلامت سهامداران محترم که برگزاری مجامع عمومی شرکت ها صرفاً با حضور حداکثر ۱۵ نفر اشخاص حقیقی یا حقوقی و حداقل بیش از نصف سهامی که حق رای دارند مقدور می باشد.
 5. اخبار پولی مالی - امروز در جریان عرضه اولیه سهام این شرکت در نماد «زملارد» تعداد ۵ میلیون و ۵۶۱ هزار و ۱۶۱ کد معاملاتی مشارکت کردند که حداکثر هشت سهم به هر پنج میلیون و ۵۴۵ هزار و ۲۹ کد تخصیص یافت.
 6. اخبار پولی مالی- در راستای سیاست‌های وزارت نفت و خودکفائی کشور در سال جهش تولید، گام‌های موثری در تولید، فروش و تامین تعهدات برداشته ایم.
 7. اخبار پولی مالی- دولت موظف است ضمن داشتن استراتژی مشخص وقتی برنامه برای عرضه ETF دارد، یکباره اقدام به لغو کردن آن نکند بنابراین دولت باید طبق برنامه‌هایی که از قبل اعلام کرده اقدام کند.
 8. توئیت- شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات ۲۲ مرداد ۹۹ با اُفت بیش از ۲۴ هزار و ۵۴۲ واحدی به پله یک میلیون و ۹۷۵ هزار واحدی رسید.در معاملات امروز تعداد یک میلیون و ۶۶۴ سهم اوراق بهادار به ارزش ۱۷۴ هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال در بیش از ۱۰ میلیون و ۲۵۸ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.
 9. اخبار پولی مالی- شرکت پالایش گاز بید بلند خلیج‌فارس برای اجرای پروژه آب‌رسانی در بخش مرکزی بهبهان ۶۵۰ میلیون تومان کمک کرد.
 10. اخبار پولی مالی- مشکلات مربوط به عرضهETF دوم حل شده و باقیمانده سهام دولت در شرکتهای پالایش نفت اصفهان ، تهران، تبریز و بندرعباس در قالب صندوق دارا دوم در هفته اول شهریورماه عرضه می شود.
 11. توئیت- تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز چهارشنبه 22 مردادماه میزبان عرضه 40 هزا رو 788 تن سبد میلگرد، 13 هزار و 200 تن سبد تیرآهن، یک هزار و 100 تن تیرآهن 14و یک هزار و 100 تن میلگرد 14 است. 50 تن مس مفتول نیز در تالار مذکور عرضه می شود.تالار صادراتی بورس کالای ایران در این روز شاهد عرضه 710 تن عایق رطوبتی و 21 هزار و 700 تن قیر است.تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران میزبان عرضه
 12. اخبار پولی مالی- قیمت سهام شرکت ها متاثر از عوامل بنیادی است و سرمایه گذاران باید با تحلیل صورت های مالی شرکت ها، طرح های توسعه ای، میزان تولید و فروش و... اقدام به تصمیم گیری در خصوص خرید و فروش سهام کنند.
 13. اخبار پولی مالی- شرکت پتروشیمی نوری در سومین سال متوالی، ۱۴۵ نفر دانش آموز یتیم ممتاز از شهرستان‌های عسلویه، جم، کنگان و دیر را با هزینه‌ای بالغ بر دو میلیارد و چهارصد میلیون ریال تحت حمایت خود قرار داد.
 14. اخبار پولی مالی- قرار است 15 درصد از کل سهام شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر عرضه اولیه شود که 39 میلیون سهم در دامنه قیمتی 2000 تا 2100 تومان به عموم خریداران عرضه می‌شود و 6 میلیون سهم نیز شنبه به صندوق‌ها اختصاص می‌یابد.
 15. اخبار پولی مالی- هماهنگی های لازم با وزارت نفت و توافق برای عرضه صندوق دارا دوم (ETF) در اولین چهارشنبه شهریورماه صورت گرفته است.
 16. اخبار پولی مالی-کلیات طرح فروش داخلی نفت و عرضه آن در بورس انرژی در جلسه روز گذشته شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا تصویب شد.
 17. توئیت- شاخص کل بورس و اوراق بهادار در ساعات ابتدایی معاملات امروز با افت ۵۴ هزارواحدی امروز به رقم ۲ میلیون و ۱۰ هزار واحدی رسید و شاخص هم وزن نیز با افت ۹ هزارو ۱۱۰ واحد به عدد ۵۱۵ هزارو ۷۲۰ واحد رسید.نماد‌های شتران، فملی و شبندر بیشترین تاثیر را در افت شاخص داشتند.
 18. اخبار پولی مالی- دلایل عرضه نشدن صندوق ETF پالایشی تشریح شد.
 19. اخبار پولی مالی- بازار سرمایه، کریدور مهمی برای تأمین مالی بنگاه ها و هدایت نقدینگی به سمت تولید است، لذا رسانه های گروهی بویژه رسانه ملی باید با کار رسانه ای مردم را آگاه کنند و به این باور برسانند که در بازار سرمایه با مطالعه و مشاوره عمل کنند.
 20. اخبار پولی مالی- این امکان در بانک های کشور فراهم شده تا از این به بعد ارائه تسهیلات اعتباری بر مبنای توثیق سهام عدالت صورت پذیرد.
 21. اخبار پولی مالی-متوسط ارزش هر سهم در چهار ماهه نخست سال ۱۳۹۹ نسبت به پایان اسفندماه ۱۳۹۸، حدود ۱.۶ برابر شده است.
 22. اخبار پولی مالی-بر اساس تبصره ۲ قانون بودجه سال ۹۹، به دولت اجازه داده شده که باقیمانده سهام دولت در شرکت­‌ها را به روش­‌های معمول و یا از طریق صندوق­‌های سرمایه­ گذاری قابل معامله (ETF) عرضه و به فروش برساند.
 23. توئیت- تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز سه شنبه 21 مردادماه میزبان عرضه 104 هزار و 200 تن شمش بلوم، 60 هزار تن تختال C، 20 هزار تن تختال SM، 2 هزار و 395 تن مس مفتول، 100 تن مس کاتد، 120 تن سیم و مفتول مسی، 210 تن شمش روی، 6 هزار تن شمش هزار پوندی و 500 تن بیلت آلومینیوم و 20 کیلوگرم شمش طلا است. 14 هزار و 670 تن قیر در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود.تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس
 24. توئیت- شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات ۲۰ مرداد ۹۹ با اُفت بیش از ۱۳ هزار و ۵۵۲ واحدی به پله دو میلیون و ۶۴ هزار واحدی رسید.در معاملات امروز تعداد دو میلیون و ۹۰ سهم اوراق بهادار به ارزش ۲۱۶ هزار و ۸۶۲ میلیارد ریال در بیش از ۱۱ میلیون و ۶۷۰ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.
 25. اخبار پولی مالی- تغییر روش مدیریت سهام عدالت از مستقیم به غیرمستقیم و بالعکس تکذیب شد و تاکنون هیچ تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است.
 26. اخبار پولی مالی-سازمان خصوصی سازی آغاز پذیره نویسی دارا دوم در شهریورماه را با صدور اطلاعیه‌ای رسما تکذیب کرد.
 27. اخبار پولی مالی- با تصویب دولت، رحمت اله صادقیان به عنوان عضو شورای عالی بورس و اوراق بهادار، جایگزین محمد طالبی شد.
 28. اخبار پولی مالی- بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای جزییات و زمان عرضه اولیه ۲۰ درصدی سهام یک شرکت را اعلام کرد.
 29. توئیت- تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه 20 مردادماه میزبان عرضه 100 هزار و 100 تن ورق گرم، 4 هزار تن مس کاتد، 20 هزا رتن مس کم عیار، 400 تن شمش روی، 12 تن کنسانتره فلزات گرانبها و 8 کیلوگرم شمش طلا است. 45 هزار و 195 تن قیر و 200 تن عایق رطوبتی در تالار صادراتی عرضه می شود.تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران در این روز شاهد عرضه 61 هزار و 49 تن مواد پلیمری، روغن پایه،پارافین
 30. اخبار پولی مالی- طبق برنامه زمان‌بندی‌شده عملیات اورهال واحد پلی‌اتیلن سنگین پتروشیمی ایلام از پانزدهم مرداد آغاز و تا پایان مرداد ادامه خواهد داشت.

خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار در خبرنامه عضو شوید.
بالا
بیمه های اتومبیل
بیمه های مسئولیت
بیمه های اشخاص
بیمه های مهندسی
بیمه های آتش سوزی
بیمه پس انداز مان
بیمه کشتی، هواپیما و حمل کالا
بیمه های حوادث