اخبار بازارها و شرکت ها

 1. اخبار پولی مالی- امکان ثبت سفارش فروش سهام عدالت به‌صورت غیرحضوری از طریق سایت بانک‌پاسارگاد فراهم خواهد شد.
 2. اخبار پولی مالی- مشمولان باید توجه داشته باشند که در این مرحله اختیار فروش صفر تا 30 درصدی سهام را به بانک‌ها می‌دهند یعنی یا امکان فروش هیچ مقدار از سهم را ندارند یا اینکه باید سقف 30 درصدی را باید واگذار کنند.
 3. توئیت- ، بورس در جریان معاملات امروز سه‌شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ با افت ۳۳ هزار و ۱۵۱ واحدی به ۹۲۶ هزار و ۶۸۸ واحد رسید. همچنین شاخص هم وزن نیز با افت ۵۷۵۲ واحدی به ۳۱۲ هزار و ۵۲۸ واحد رسید.
 4. اخبار پولی مالی- بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه متانول پتروشیمی‌های شیراز، زاگرس و متانول کاوه خواهد بود.
 5. اخبار پولی مالی- همزمان با عرضه 12 درصد از سهام شرکت زرماکارون به عنوان لیدر صنعت تولید ماکارونی در کشور مدیرعامل این شرکت از افزایش 65 درصدی تولید و فروش آن خبر داد.
 6. اخبار پولی مالی- توصیه اکید ما به مردم این است که منابع مالی که ممکن است در آینده نزدیک به آن نیاز داشته باشند را وارد بازار سرمایه نکنند چراکه بازار همانطور دوره رونق دارد امکان دارد به دوره رکود هم برسد.
 7. اخبار پولی مالی- از امروز امکان فروش برای دارندگان و مشمولین سهام عدالت وجود دارد و در این مرحله دارندگان مجاز به فروش 30 درصد از سهام خود هستند.
 8. اخبار پولی مالی- تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، امروز میزبان عرضه 32 هزار و 736 تن سبد میلگرد، 13 هزار و 200 تن سبد تیرآهن، 4 هزار تن مس کاتد و 2 هزار تن آلومینیوم است.
 9. اخبار پولی مالی_ در راستای تحقق شعار «جهش تولید » و به منظور تامین مالی بنگاه های تولیدی در جهت توسعه و گسترش فعالیت آنها ؛ 12 درصد از سهام شرکت زر ماکارون با مجوز بورس عرضه می شود .
 10. اخبار پولی مالی- بحث نقدینگی ارتباطی به سهام عدالت ندارد و مربوط به پایه پولی است؛ نقدینگی بخش منفی پدیده پولی است و آن به کارکرد دولت و بانک مرکزی برمی گردد.
 11. اخبار پولی مالی- ۸۰ درصد از سهامداران سهام عدالت، روش غیر مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده‌اند،.
 12. اخبار پولی مالی- آگاهی بخشی و اطلاع رسانی دقیق از بازار سرمایه به مردم و استفاده صحیح و مطمئن آنها از این بازار بسیار حائز اهمیت است و می تواند موجب توسعه کشور و افزایش سرمایه مردم شود.
 13. اخبار پولی مالی-افرادی که روش غیر مستقیم آزادسازی سهام عدالت را انتخاب کرده اند می‌توانند به محض پذیرش شرکت سرمایه‌گذاری آن استان در بورس و باز شدن نماد آن، درخواست وکالت برای فروش را به بانک بدهند
 14. اخبار پولی مالی- یکی از دلایلی که برای فروش سهام عدالت از خدمات بانک ها استفاده می شود، این است که بانک ها بتوانند تقاضاهای مردم را برای فروش تجمیع و در شرایط مناسب در بازار سرمایه عرضه کنند.
 15. اخبار پول مالی- صف متقاضیان برای خرید این صندوق‌ها در اپلیکیشن فانوس به بیشترین مقدار خود رسید به طوری که تقریبا 10% فروش در ساعت آخر صورت گرفت.
 16. اخبار پولی مالی- با مصوبه مجمع عمومی به طور فوق العاده شرکت پتروشیمی گچساران، تصویب افزایش سرمایه از مبلغ ۴.٩١٣.۶۶٧.۶٣۶.٠٠٠ ریال به مبلغ ۵٢.٩١٣.۶۶۵.٢۶٢.٠٠٠ از محل مطالبات و یا آورده نقدی سهامداران به تصویب رسیده است.
 17. اخبار پولی مالی- شرکت فارماشیمی در صنعت دارویی، با توجه به افزایش ۳۰۰ درصدی در تولید و فروش حضور پر رنگی داشته است.
 18. توئیت- شاخص بورس تهران در پایان معاملات امور شنبه سوم خردد با افت ۲۵ هزار و ۸۲۶ واحدی به ۹۶۰ هزار و ۹۳۲ واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن با افت ۳ هزار و ۷۲۹ واحدی به ۳۱۸ هزار و ۲۹۶ واحد رسید.
 19. اخبار پولی مالی- در اوایل فروردین ماه باز هم بر عرضه آریا ساسول تاکید و اعلام شد که در هفته آخر فروردین ماه عرضه سهام این شرکت صورت خواهد گرفت.
 20. اخبار پولی مالی- طبق مصوبه شورای عالی بورس، هر دو گروهی که روش مستقیم یا غیر مستقیم را انتخاب کرده‌اند، می‌توانند برای فروش ۳۰ درصد سهام به بانک‌ها مراجعه کنند.
 21. اخبار پولی مالی- همه شعب ۱۰۸ کارگزار فعال در بازار سرمایه برای اخذ سفارش فروش ۳۰ درصد سهام عدالت آماده هستند.
 22. توئیت- تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز شنبه 3 خرداد ماه میزبان عرضه 19 هزار و 932 تن سبد میلگرد، 15 هزار و 400 تن سبد تیرآهن و 200 تن شمش روی است. همچنین 18 هزار و 780 تن قیر در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود.تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه 16 هزار و 535 تن مواد پلیمری و مواد شیمیایی را تجربه می کند.
 23. توئیت- سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت: واریز پول حاصل از فروش سهام عدالت در کمترین زمان انجام میشود. حسین فهمی با اشاره به این مطلب گفت:بانک‌ها از ۱۰ خرداد که آزادسازی سهام عدالت انجام می‌شود و امکان فروش سهام عدالت برای آن‌ها مهیا خواهد شد، سهام سفارش شده را براساس وضعیت بازار به فروش می‌رسانند و مبلغ تعیین شده ظرف چند روز به حساب مشمولان واریز خواهد شد
 24. اخبار پولی مالی- امکان فروش فقط ۳۰ درصد سهام عدالت از دهم خرداد فراهم شده، اما نگهداری این سهام در بلند مدت به صرفه‌تر است.
 25. اخبار پولی مالی- متقاضیان می‌توانند برای فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت خود به شعب بانک‌ها مراجعه کنند.
 26. اخبار پولی مالی- راهکار احراز هویت دیجیتال یوآیدی در سجام برای دریافت کد بورسی با ویدیوی سلفی راه اندازی شد.
 27. اخبار پولی مالی- ثبت نام سجام، احراز هویت و دریافت کد بورسی در شعب بانک گردشگری امکانپذیر شد
 28. اخبار پولی مالی- زمان امکان معاملات صندوق‌های واسطه گری مالی دولت (ETF ها) از ۲ ماه به یک ماه کاهش یافت.
 29. توئیت- تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه میزبان عرضه 67 هزار تن شمش بلوم، 450 تن شمش روی، 2 هزار تن مس کاتد، 120 تن بیلت مسی، 60 تن اسلب مسی، 4 هزار تن شمش هزار پوندی، یک هزار و 500 تن شمش آلیاژی آلومینیوم و 39 کیلوگرم شمش طلا است. همچنین 108 هزار و 790 تن قیر، گوگرد و عایق رطوبتی در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود.تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس
 30. اخبار پولی مالی- تاکنون حدود یک و نیم میلیون نفر اقدام به پذیره نویسی در صندوق واسطه گری یکم کرده اند.

خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار در خبرنامه عضو شوید.
بالا
بیمه های اتومبیل
بیمه های مسئولیت
بیمه های اشخاص
بیمه های مهندسی
بیمه های آتش سوزی
بیمه پس انداز مان
بیمه کشتی، هواپیما و حمل کالا
بیمه های حوادث