بیمه بدنه قسطی

شرایط خرید بیمه بدنه بیمه ایران بصورت اقساط بشرح ذیل می باشد.

 بیمه بدنه قسطی به دلیل افزایش حق بیمه بدنه بسیار مورد توجه بیمه گذاران قرار گرفته است، بیمه گذاران محترمی که خواستار تهیه بیمه بدنه بیمه ایران بصورت اقساط می باشند برای تهیه بیمه به نکات ذیل توجه نمایند.
شرایط بیمه بدنه اقساطی شامل کارمند های ادارات و شرکتهای دولتی یا خصوصی و همچنین شرکتهای لیزینگ خودرو می باشد که با شرایط خاص بیمه بدنه قسطی به این عزیزان ارائه خواهد شد. که در این حالت شرکت سهامی بیمه ایران هیچ اضافه وجهی بابت تقسیط دریافت نمی نماید.

در این حالت بیمه گذار باید در شرکت رسمی(دولتی یا خصوصی) اشتغال داشته باشند و از طریق شرکت مربوطه و یا تعاونی شرکت با بیمه ایران قرارداد خرید بیمه بدنه قسطی بصورت گروهی منعقد نماید بدیهی است شرکت متعهد به پرداخت حق بیمه از طرف بیمه گذار می باشد و ضمانت شرکت متعهد بیمه گذار نیز برای شرکت بیمه گر تعهد کسر از حقوق بیمه گذار و پرداخت به شرکت بیمه برای نمایندگی فریدنی مورد تایید می باشد. که در این صورت شرکت سهامی بیمه ایران هیچ اضافه وجهی بابت تقسیط دریافت نمی نماید.
در صورتی که افراد تمایل به تهیه بیمه بدنه قسطی بیمه ایران بصورت انفرادی داشته باشند از طرف بیمه ایران نمایندگی فریدنی به کارگزار لیزینگ معرفی و پس از ارائه تعهدات(پرداخت چک به تعداداقساط بدون سابقه برگشتی الزامی می باشد) مبلغ حق بیمه توسط کارگزار لیزینگ به نمایندگی پرداخت و بیمه نامه صادر و به بیمه گذار تحویل داده خواهد شد. بدیهی است در این نوع شرایط بیمه گذار مشمول پرداخت اضافه نرخ طبق شرایط شرکت یا فرد لیزینگ کننده می باشد.

خواندن 1502 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « فرم پیشنهاد بیمه نامه بدنه

نوشتن دیدگاه

قوانین درج و ارسال مطلب و نظر و سئوال:
با سپاس بسیار از تمامی کسانی که نظر خود را در مورد مطالب و اخبار سایت ثبت میکنند اعلام میداریم که علاوه بر اینکه ارزش کار شما را میدانیم و آن را ارج می نهیم ولی به دلایل مختلفی از قبیل:
- مفید و سازنده بودن نظر شما برای سایر کاربران
- جلوگیری از فیلتر شدن وب سایت
- محیطی سالم جهت تبادل نظرات
نطرات شما مورد بازبینی قرار میگیرد. لذا در صورت مشاهده هر یک از موارد زیر نظر شما احتمالا بصورت اتوماتیک و یا دستی حذف خواهد شد.
- هر نظری که به مطالب مربوطه بی ارتباط باشد.
- توهین به هر شخص یا گروه ، مذهب ، اندیشه ، قوم یا مردم یک کشور خاص.
- کلمات و ابراز نظر های سیاسی یا تحریک آمیز.
- مطالب غیر واقعی و خرافه پرستی، شیطان پرستی و غیره.
- نظراتی که مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
- هرگونه چت کردن از طریق نظرات.
- ارائه هر نوع شماره موبایل، آدرس ایمیل و یا آدرس سایت از نوع تبلیغاتی.
- وارد کردن نظر به زبان های غیر فارسی (ترکی، کردی ، لری ، محلی ، انگلیسی و ...) و فینگلیش.
با تشکر از همکاری شما عزیزان


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار در خبرنامه عضو شوید.
بالا
بیمه های اتومبیل
بیمه های مسئولیت
بیمه های اشخاص
بیمه های مهندسی
بیمه های آتش سوزی
بیمه پس انداز مان
بیمه کشتی، هواپیما و حمل کالا
بیمه های حوادث